Misijos, kurias rėmėme

    Down šeima Dramblio Kaulo Respublikoje

    Esame misionieriai nuo 1986m., kai mus paskyrė Parkcrest Baptistų Bažnyčia Springfilde, Misūri valstijoje. Su šios bažnyčios autoritetu pradėjome naują darbą pietinėje Misūrio dalyje, kur Timas pastoriavo dvejus metus. Timas ir Barbara baigė „Misijų“ programą Springfildo Baptistų Biblijos koledže, Misūrio valstijoje.

    Dėl Barbaros tetos ir dėdės įtakos, ji buvo išgelbėta, kai jai buvo šešeri, nes su savimi jie vesdavosi ją į Sekmadieninę mokyklą. Jos tėvai buvo išgelbėti, kai Barbara buvo paauglė. Ji visada buvo aktyvi bažnyčioje ir tarnavo daugelyje sričių: mokymas Sekmadieninėje mokykloje, buvimas bažnyčios bei choro pianiste, buvimas vaikų darželio mokytoja, ir darbas greta Timo įvairiose tarnystėse.

    Timas buvo išgelbėtas Shawnee Misijos Baptistų Bažnyčioje, kai jam buvo 13 metų. Nuo naujojo gyvenimo Kristuje pradžios, Timas norėjo tarnauti Viešpačiui. Per pirmuosius tarnystės metus Timas ir Barbara tarnavo kaip jaunimo vadovai ir vadovavo vaikų tarnystei Shawnee. Timas buvo muzikinės tarnystės vadovas bei choro vadovas, kai Barbara tuo metu akompanavo. Vėliau Timas buvo Biblijos Instituto dėstytojas, kurį rėmė bažnyčia.

    Būtent per „Misijų konferenciją“ 1983 m. pavasarį Dievas patvirtino Savo pašaukimą jų gyvenimams ir Down šeima sugrįžo į Springfildą užbaigti Misijų programą Baptistų Biblijos koledže.

    1986 m. Parkcrest Baptistų Bažnyčia paskyrė Down šeimą misionieriais ir jie buvo pakeliui į Kongą (Zairas). Dėl neramumų ir politinių konfliktų Konge (Zaire) jie negalėjo sugrįžti antrą kartą ir 1993 metais nukreipė veiklos sritį į Dramblio Kaulo Krantą. Dievas nuostabiai palaimino ir šiandien yra 6 bažnyčios Konge (Zaire) ir 6 naujos bažnyčios Dramblio Kaulo Krante kartu su pilnu ketverių metų Biblijos Institutu ir leidykla.

Asmeninė informacija:
    Gimtadieniai:
    Timas sausio 30
    Barbara vasario 14
    Hilary balandžio 23
    Timas lapkričio 22
    Amanda lapkričio 22

   Jubiliejus(metinės): spalio 16

    Daugiau informacijos apie šiuos misionierius


    Baker šeima Haityje

    Daugiau informacijos apie šiuos misionierius